Z życia Praskiego Seniora

http://www.opspragapolnoc.waw.pl/554-dzien-seniora


Występy Praskich Seniorów w mediach

https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/rozspiewana-praga-w-ddtvn,273863.html

https://www.tvn.pl/programy/mam-talent,19,pc/aktualnosci,3607/mam-talent-cala-praga-spiewa,273760,n.html


Warszawskie Dni Seniora - 2018

Dom Dziennego Pobytu aktywnie włącza się w obchody "Warszawskich Dni Seniora"

Nasza grupa kabaretowa odwiedzi podopiecznych DPS-ów na Parkowej, Kawęczyńskiej i Solcu ze swoją nową sztuką "Radości WaćPani Starości".

Ponadto zapraszamy do siebie wszystkich chętnych seniorów na otwarte warsztaty w trzech dziedzinach: - manualnej - warsztaty wyrobu lalek; - muzycznej - warsztaty śpiewacze; - sprawności fizycznej - olimpiada sportowa Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!!!

Wstęp wolny.

Wszystkie zajęcia będą się odbywać w naszej placówce przy ulicy Brzeskiej 4.

Dla najaktywniejszych przewidujemy nagrody!


 

Prascy seniorzy już po raz czwarty świętowali Dzień Seniora podczas pikniku zorganizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ w ramach Warszawskich Dni Seniora. Zabawa tradycyjnie odbyła się na pl. Hallera przy fontannie. W programie pikniku znalazły się: występ seniorów z zespołu „Cała Praga Śpiewa”, gościnny występ uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej Nr 258, potańcówka z muzyką na żywo, konkurs z nagrodami, nie zabrakło także smacznego poczęstunku.

W czasie pikniku zostały zaprezentowane zdjęcia wykonane przez seniorów z Klubu Złotego Wieku i Domu Dziennego Pobytu, które powstały w ramach warsztatów fotograficznych „Pomaluj mój świat!”, zorganizowanych dzięki współpracy z Fundacją Edukacyjną Siłaczka.

Seniorzy uczestniczący w pikniku mieli także okazję bezpłatnie przebadać wzrok i uzyskać informacje o leczeniu zaćmy, dzięki uprzejmości Salonu Optycznego Doktor Marchewka i OneDayClinic.

Wszystkim uczestnikom pikniku oraz osobom, które pomogły w jego organizacji serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

IV Dzie Seniora  M